Ndiq episodin e parë të Think Big me Vasil Naçin

17 Maj, 2021
Rikthehemi me sezonin e dytë të ThinkBIG, këtë herë me më shumë energji dhe me histori suksesi që kanë për të ndikuar te çdokush që do t’i shohë. Ky sezon do startojë këtë të martë më 18 Maj, ora 20:05 në kanalet e Business Magazine, me një episod të “jashtëzakonshëm”, ku i ftuar është Vasil Naçi.
Njeriu që ka krijuar një nga kompanitë e para të distribucionit në Shqipëri në vitin 1991 në një moshë fare të re. Kompani e cila ka prezantuar në Shqipëri një sërë markash prestigjioze në fushën e ushqimit dhe pijeve dhe i ka sjellë ato në çdo cep të vendit, në çdo shtëpi dhe çdo familje.
Sipërmarrësi dhe historia e tij drejt zhvillimit të biznesit dhe fiksimi i tij i vazhdueshëm për rritjen personale dhe profesionale. Rritjen dhe Lidershipin i ka bërë pjesë të rutinës së tij personale dhe të mijëra njerëzve që punojnë në kompaninë e tij apo bashkëpunojnë në njëfarë mënyrë me AgnaGroup.
Çfarë bën ai për të qëndruar me bizneset e tij në majë të renditjeve të suksesshme. Në këtë transmetim, do të bëjmë një udhëtim brenda ambienteve të Agna-s, për të vështruar nga afër dhe për të zbuluar se si është një ditë në jetën e një kompanie të këtij dimensioni.
Dhe do të përjetojmë një pjesëz të vogël me këshilla mbi vlerat, kulturën e organizatës dhe lidershipin!
Na ndiqni! https://thinkbig.al/

Lër nje koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

4 comments on “Ndiq episodin e parë të Think Big me Vasil Naçin

 1. I need to to thank you for this good read!! I certainly enjoyed every little bit of it. I have got you book-marked to check out new things you postÖ

 2. During some phases of a cleanse, focused work on abdomen is very really helpful
  to assist the organs of elimination. Spring is the time to detox and to
  cleanse, getting ready forr Summer. Ayurvedic therapies at Shymala Ayurveda Spa –
  your alternative of detox facial, full body massage or
  Ayurvedic nutritional counselling – voucher.Relax and rejuvenate with the natural natural spa
  experiences at Shymala Ayurveda Spa – yohll learn more bout your body witth a
  special session earlier than having ffun with your set of
  chosen luxurious treatments. She (as in most medical offices) is utilizing her hands on your neck and knees and
  using a particular hand piece to open the lymphatics
  on your bikini space and underneath arms. This occurs most frequently on mmy arms and legs, and probably
  the most affected physique half iss normally my palms.

  Massage is an efficient way to organically nurture and
  velocity the much less comfy a part of the cleansing course off andd assist you to get to
  the texture-good half faster. In case you are cleansing oor fascinated by cleansing, come
  to the Atelier Emmanuel Day Spa for our Detox Massage.

  Nowadays lots of individuals are acquainted with Hot Stone Massage.
  There are a variety of fantastic low-cost mattress you can realy discover
  over the Internet, and you will also be capable of get quite a bit of knowledge to
  this explicit extent that may actually be extraordinarily good
  to your taste.

  Feel free to vijsit my web page; דירה דיסקרטית בבית שמש

 3. Your style engaged me from the first sentence, great job.

 4. Your blog provides a unique perspective on related subjects. I like the approach you present information.