Raiffeisen Bank

9 Qershor, 2021

Pas suksesit të episodit të parë, Think Big vjen me një episod të ri këtë të mërkurë. Këtë episod fokusi do të vendoset mbi inovacionin dhe pikërisht inovacionin në një bankë shqiptare. 

Mënyra si jemi mësuar ta shohim ne bankën në jetën tonë të përditshme është nëpërmjet disa godinave të mëdha, sporteleve me xhama dhe punonjësve me uniformë përtej tyre. Bankat janë institucionet më të rëndësishme, të cilat mbështesin individët dhe bizneset në menaxhimin e financave të tyre. 

Këtë herë do të shohim bankën nga një tjetër perspektivë.

Në episodin e dytë për këtë sezon të ThinkBig do të jemi brenda njërës prej bankave më të mëdha në vend dhe në rajon. Me një historik më shumë se 100 vjeçar në gjithë botën dhe 17 vjeçar në Shqipëri, Raiffeisen Bank vazhdimisht investon në produkte dhe shërbime novatore duke u ofruar klientëve të saj një marrëdhënie gjithmonë e më pozitive me bankën. 

Në këtë vizitë do të njohim më thellë se si po ndryshon banka si institucion në këto kohë transformuese që po jetojmë dhe si ndikoi kriza e gjeneruar nga pandemia në sjelljen e Bankës, duke folur për sfidat më të mëdha dhe mënyrën si Raiffeisen Bank i adresoi këto sfida.

Në këtë episod, këto çështje do t’i trajtojmë me Drejtoreshën e Strategjisë dhe Inovacionit, Zj. Alda Shehu, me drejtues të Departamentit të Digital Tribe dhe njerëz të cilët punojnë çdo ditë me inovacionin në shërbim të klientëve. 

Nuk do të mungojnë as këndvështrimet e klientit biznes, mbi mënyrën se si kjo përqasje inovatore e bankës ka ndikuar në përmirësimin e ecurisë së sipërmarrjes së tij.

 • Si është bërë e mundur për një institucion të kësaj madhësie një përqasje e tillë kundrejt Inovacionit?
 • Si ka evoluar marrëdhënia e bankës me inovacionin ndër vite? 
 • A po ndryshojnë proceset e zhvillimit të biznesit bankar në këtë periudhë?
 • A po kalojmë në ofrimin e produkteve të reja, të ndryshme nga ato të cilat industria ka ofruar ndër vite?
 • Si ka qenë e mundur që kjo qasje të përkthehet në vlerë kundrejt klientëve dhe cili është roli i bankave në një ekonomi të re, tashmë digjitale drejt të cilës gjithë bota ka përshpejtuar hapat? 

Për këto dhe shumë të tjera, ndiqni Think Big, premierë, të mërkurën, më datë 9 Qershor, ora 20:15 në kanalin e Youtube dhe Watch Party në Facebook Live.

Lër nje koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

51 comments on “Raiffeisen Bank

 1. yandanxvurulmus.LpQG69KzOtkx

 2. xyandanxvurulmus.LRIJtTOeOkKD

 3. xbunedirloooo.inCtX3yH9rOp

 4. unbudded xyandanxvurulmus.1duzm7EakFe6

 5. This really answered my problem, thank you!

 6. fuck vurgunyedim.GFX7dAI1OOuj

 7. BİZİ SİK BİZ BUNU HAK EDİYORUZ yaralandinmieycan.hLzc7I6Lvsof

 8. porno izle citixx.zvfSQoiQQp3n

 9. fuck google hyuqgzhqt.GF578biMPLXI

 10. anal siteleri ewrjghsdfaa.oYPIYytfBlPQ

 11. porno izle wrtgdfgdfgdqq.OgSA21xlvLQq

 12. amciik siteleri wrtgdfgdfgdqq.kUr3tQOR1rZh

 13. porno siteleri pompadirha.TFQRcSVodXGO

 14. porno asillartaklitler.syDmYbnK8jIO

 15. porn hephupx.hnwQSL9n9LKj

 16. anal siteleri hepxhupx.AdbVdYhnOr9F

 17. am siteleri juljulfbi.g91paRzQTqax

 18. craft porn bjluajszz.Fe9mGqcXBDGB

 19. porno izle bxjluajsxzz.Q9aEqqKlXuP8

 20. porn 0qbxjluaxcxjsxzz.jqKVuUvpQKSj

 21. Servislerimiz sayesinde sms onay sizde en uygun fiyatlardan mobil hesap sms telefon onay yaptırabilirsiniz.

 22. Servislerimiz sayesinde sms onay sizde en uygun fiyatlardan mobil hesap sms telefon onay yaptırabilirsiniz.

 23. pornhub bahis siteleri pokkerx.YgUSPFVgNVOL

 24. escort siteleri footballxx.7GWIbjqEtmYb

 25. bahis siteleri child porn mobileidn.a7hTKZAkXH6n

 26. fuck google bingoxx.7BH34r4dMPRl

 27. porno 250tldenemebonusuxx.AqBXcJg759ne

 28. porno eyeconartxx.cEZ8Gcpul6Mv

 29. am siteleri vvsetohimalxxvc.WSZ5VZz65BfK

 30. pornhub bahis siteleri tthighereduhryyy.2nQAsbni7MD

 31. sitemizi ziyaret edin SEO Fiyatları ve hakkında bilgi alın.

 32. best hd porn download ggjinnysflogg.iGH7qiPyJNi

 33. fashionflag new 4k sex video fashionflag.op5Oq2eOiBG

 34. goodhere Toys porn vurucutewet.cp3SIcY6WQt

 35. ladyandtherose Big cock porn backlinkseox.zsMcbjbioCA

 36. jenniferroy シーメールポルノ japanesexxporns.KJtUAX1Srx2

 37. landuse Blowjob porn lancdcuse.uyr65Ls0A0C

 38. falbobrospizzamadison Threesome porn jkkıjxxx.kgHASL3Za6K

 39. मिशनरी शैली अश्लील qqyyooppxx.eXNoN1AkniI

 40. मिशनरी स्टाइल के अश्लीलता के बारे में बतावल गइल बा hjkvbasdfzxzz.KALOSXDkEZ2

 41. व्यभिचारी पति अश्लील txechdyzxca.HluGi0Lkl0T

 42. werankcities.com
  평소 팡지판을 가장 맹렬하게 꾸짖던 양추는 뜻밖에도 갑자기 다른 사람으로 변했다.

 43. मुट्ठ मारना अश्लील hkyonet.eiAZPBz3ECY

 44. Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me.

 45. ਵੱਡੀ ਛਾਤੀ ਪੋਰਨ madisonivysex.EJVtHg63wmQ

 46. ladesbet swinger ਪੋਰਨ ਹੈ ladesinemi.rg2Gm01Gtns

 47. ladesbet 緊縛ポルノ ladestinemi.UKhQ302uP2L

 48. Benim Eski Esim Duygu Benden baska herkese vermis 😀