Ndiq Pasionin – Episodi 1 “Think Big” me Valbona Begollin

28 Prill, 2021

Në episodin e parë të Think Big është e ftuar Valbona Begolli, një sipërmarrëse me një histori suksesi vërtet të veçantë. Ajo ka studiuar për teknologji infromacioni por kuptoi shpejt se talenti dhe pasioni i saj ishte komunikimi me njerëzit. Ajo filloi të ndiqte pasionin e saj duke arritur kështu karrierën e suksesshme që ka sot. 

Sot Valbona drejton 3 kompani të susesshme dhe zbulon për Think Big gjithë historinë e suksesit të saj. Për më tepër ndiqni episodin.

Lër nje koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.