Gjej Vetëmotivimin – Episodi 4-të me Ejup Ahmeti

28 Prill, 2021

Në episodin e katërt të Think Big është i ftuar Ejup Ahmeti, president i Doni Fruits. Bujqësia mbetet një nga sektorët me potencialin më të madh të zhvillimit në Shqipëri. Ajo është burimi kryesor i punësimit dhe të ardhurave. Pikërisht për këtë do të jetë edhe biseda jonë më Ejup Ahmetin i cili do të na tregojë për suksesin dhe vështirësitë që ka hasur në rrugëtimin e tij për ta bërë Doni Fruits një kompani të njohur dhe të konsoliduar në treg. Për më tepër ndiqni episodin.

Lër nje koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

4 comments on “Gjej Vetëmotivimin – Episodi 4-të me Ejup Ahmeti

  1. I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article.

  2. Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?

  3. Your article helped me a lot, is there any more related content? Thanks!

  4. Hey! This is kind of off topic but I need some help from an established blog. Is it very difficult to set up your own blog? I’m not very techincal but I can figure things out pretty fast. I’m thinking about creating my own but I’m not sure where to start. Do you have any ideas or suggestions? Thank you